planek 3+kk 1.NP DOCK Z7vjezd pro lodvestibul domuparkpark 2koupelnadomybyt přízemíbyt přízemí zahrada 2byt přízemí ložnice 4byt přízemí 2byt přízemí 1domydock originaldum 1domy 3DOCK shora

3 +kk, 92 m2, DOCK River Watch, Praha 8, Byt

Voctářova, Hlavní město Praha, Praha 8

9 293 300 Kč PDF soubour

Nový byt 3 +kk 92m2 s terasou a předzahrádkou o rozloze 53 m2 s výhledem na vodu situovaný v 1.NP jedinečného rezidenčního komplexu v nábřežní čtvrti. Rezidence nabízí výjimečné soukromí, krásné výhledy na řeku a okolní přírodu, kompletní občanskou vybavenost již v rámci rezidence a snadnou dostupnost do centra města.

Unikátní víceetapový projekt DOCK River Watch přináší veškeré výhody moderního high-tech bydlení. Pro tento nový obytný soubor umístěný na břehu Vltavy poblíž centra Prahy je příznačná nádherná architektura. Ve dvou etapách bylo vystavěno celkem 6 šestipatrových bytových domů se 130 bytovými jednotkami nejvyšší kvality.
 
Interiér bytu tvoří vstupní hala s prostorem pro vestavěné skříně, otevřený koncept obývacího pokoje, jídelny a kuchyně se vstupem na terasu a zahradu, 2 ložnice se vstupy na zahradu, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta. Velkolepé prosklené plochy, dubové vytápěné podlahy, světelné Ambient podhledy. Garážové parkovací stání a sklep za příplatek.
 
Lokalita poskytne prostor pro klidné a pohodlné bydlení. Aktivní relaxaci umožní Thomayerovy sady s Löwiteho mlýnem, golfové odpaliště a sportovní komplex s tenisovými kurty. Kulturní vyžití nabízí Divadlo pod Palmovkou nebo centrum současného umění DOX. Stanice metra a zastávky tramvaje se nachází v docházkové vzdálenosti, a nabízí tak skvělou dostupnost do centra i spojení se sousedními Holešovicemi. Veškeré služby každodenního charakteru v rámci rezidence.

  • operatorka

  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti


Ověření