balkon, Novostavba, Praha - Horoměřice

1 +kk, 43 m2, balkon, Novostavba, Praha - Horoměřice, Byt

Velvarská, Praha - západ

2 044 000 Kč

Nový byt 1+kk 35,80m2 s balkonem 7,92m2 ve druhém podlaží novostavby v novém developerském projektu Rezidence Velvarská.

Nemovitost se nachází při severozápadní hranici Prahy v obci Horoměřice v okrese Praha–západ s přímou dostupností na nejbližší linku metra Dejvická. Součástí rezidence jsou tři viladomy, které nabízí celkem 39 nových bytů s plochou od 33 m2 do 111 m2 v dispozicích 1kk až 4kk s balkony, terasami nebo zahradami. Třípodlažní budovy se nachází v soukromém uzavřeném areálu lemovaném cihlovou zdí, zajišťující soukromí, větší klid i větší ochranu a bezpečí pro majitele nových bytů. Byt je zcela nový, disponuje prostorným obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňskou linku, ložnicí, předsíní a  koupelnou s vanou. Vybavení zahrnuje také plovoucí podlahy, dveře Sapeli, dřevěná protihluková eurookna. Výhodou jsou nízké provozní poplatky.

Pro majitele bytů je v areálu k dispozici dostatek vyhrazených parkovacích stání. Dopravní dostupnost zajišťují dvě autobusové zastávky, které jsou vzdáleny pouhých 100 m, resp. 300 m od domu. Autobusová linka na metro Dejvická 14 minut. Byty jsou připraveny k nastěhování.

Byt A05

www.REZIDENCE-VELVARSKA.cz

Joining the dots you online paper writer can use your list or your spider diagram for this


  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti


Ověření