balkon, Rezidence Velvarská, Horoměřice

1 +kk, 138 m2, balkon, Rezidence Velvarská, Horoměřice, Byt

Velvarská, Praha - západ

5 451 264 Kč

Nový půdní byt 4+kk 111,58m2 +balkon 5.93m2 ve třetím podlaží novostavby v novém developerském projektu Rezidence Velvarská.

Nemovitost se nachází při severozápadní hranici Prahy v obci Horoměřice v okrese Praha–západ s přímou dostupností na nejbližší linku metra Dejvická. Součástí rezidence jsou tři viladomy, které nabízí celkem 39 nových bytů s plochou od 33 m2 do 111 m2 v dispozicích 1kk až 4kk s balkony, terasami nebo zahradami. Třípodlažní budovy se nachází v soukromém uzavřeném areálu lemovaném cihlovou zdí, zajišťující soukromí, větší klid i větší ochranu a bezpečí pro majitele nových bytů. Byt je zcela nový, disponuje prostorným obývacím pokojem s přípravou pro kuchyňskou linku, třemi ložnicemi, předsíní, koupelnou s vanou a prostornou zahradou. Vybavení zahrnuje také plovoucí podlahy, dveře Sapeli, dřevěná protihluková eurookna. Pro majitele bytů je v areálu k dispozici dostatek vyhrazených parkovacích stání. Dopravní dostupnost zajišťují dvě autobusové zastávky, které jsou vzdáleny pouhých 100 m, resp. 300 m od domu. Byty jsou připraveny k nastěhování.

K bytu patří navím dva půdní prostory přístupné po schodišti z ložnice a obývacího pokoje, které nabízí obytnou plochu dalších 22m2.

Byt C09

www.REZIDENCE-VELVARSKA.cz

Ich bin aber der meinung, so wie es mir auch ergangen ist, dass https://best-ghostwriter.com beschränkte mathe kenntnisse letztendlich kein all zu großes problem darstellen, sofern man sich am anfang eben anstrengt


  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti


Ověření