Berounská Brána

Berounská Brána,

Talichova, Středočeský kraj

2 900 000 - 6 600 000 Kč

Projekt o celkovém počtu 621 bytů vystavěných ve 4 etapách Berounské stráně jsou unikátním spojením nerušeného bydlení nedaleko centra Berouna s výhledem do okolí.
Nový moderní projekt Berounská brána v sobě snoubí skvělou polohu, prestiž a komfort za dostupné ceny.
Tento rezidenční projekt v centru Berouna zahrnuje jak bytové domy, tak i komerční prostory, a to pouhých 300 metrů od centrálního náměstí Jana Husa. Bydlení v tomto rezidenčním projektu láká nejen vysokým komfortem a výjimečností bytů a domů, ale i plnohodnotnou občanskou vybaveností a blízkostí přírody.
V rámci projektu bude postaveno několik typů nemovitostí, včetně 5 čtyřpatrových bytových domů, dále dvojdomů a řadových domů. V blízkém okolí bude vybudováno nové obchodní centrum, které nabídne mnoho obchodů, restaurací a zábavních podniků.
Rezidenční projekt se nachází v Berouně, v jednom z největších měst Středočeského kraje.
V rámci stávající zástavby Berouna se jedná o velmi strategické umístění do mírně stoupajícího terénu rámovaného ulicemi Talichova a Bezručova, kde se dříve nacházely bývalé kasárny, severně od městského centra.
Beroun je znám svou bohatou historií a blízkostí k přírodě. Je zde mnoho památek a historických budov, které se soustředí především v centrální části města. Za městem se nachází komfortní obytná zóna, jejíž součástí jsou velké supermarkety Albert a Kaufland, několik menších obchůdků, nemocnice, dětská hřiště, školy a akvapark.
Město je oblíbené také díky dobré dopravní dostupnosti z hlavního města. Beroun pojí s Prahou magistrála, díky čemuž se do hlavního města dostanete během pouhých 15 minut.

  • operatorka

  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti


Ověření