SAMSUNG CSC19181716151413
Jednotka Plocha Sklep Garáž Cena
Byt 2 + kk 67 m2 Ano 6 731 200

DOCK MARINA BOULEVARD Praha 8,

Voctářova, Hlavní město Praha, Praha 8

4500000 - 7650000 Kč PDF soubour

DOCK Marina Boulevard je závěrečnou etapou úspěšných rezidencí DOCK, které získaly řadu ocenění jako jsou například Best of reality nebo CIJ Awards.
Nabízí moderní způsob života pro všechny, kdo hledají klidné bydlení uprostřed metropole. Zájemci o nové bydlení mohou vybírat z bytů všech velikostí, včetně prostorných penthousů na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými zahradami, nebo z jedinečných střešních bytů v případě, že dávají přednost krásnému výhledu do okolní krajiny.

Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života. V rámci projektu Dock byla v červnu 2015 zkolaudována první etapa River Watch I. Etapa DOCK River Watch II byla úspěšně zkolaudována v říjnu 2016. River Watch II tvoří tři nízkopodlažní bytové domy s celkem 72 byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy.
Další etapa luxusního projektu River Watch III se již chystá. V rámci této etapy vznikne 84 bytů. Kolaudace projektu proběhne na jaře roku 2018.
Stavba poslední rezidenční části projektu DOCK, s názvem Marina Boulevard, byla již úspěšně zahájena. Projekt Marina Boulevard nabídne svým klientům okolo 150 bytů. Byty budou v dispozicích od 1+kk po 5+kk. V nabídce se nacházejí i byty s prostornou předzahrádkou či střešní byty s prostornými terasami. Součástí projektu budou také bazény určené k výhradnímu užívání pro exkluzivní byty v 1. NP na konci poloostrova.

Další výhodou je možnost mít svou loď umístěnou v přístavu před domem.
Nebo na ní vyražte přímo na večeři do centra metropole, nebo kamkoliv jinam. Projekt DOCK, to není jen luxusní bydlení s výhledem na vodní hladinu, ale také možnost skutečně využít veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. Součástí rezidence je přístavní molo, kde je možné kotvit lodě až do délky 12 metrů. Jde o zcela plnohodnotnou „marinu“, vybavenou standardními službami: tankování, připojení na vodu a elektřinu, správa lodě včetně mytí a servisu. Samozřejmostí je protipovodňová ochrana před stoletou vodou, nonstop ostraha a bezdrátový internet v celém přístavu. Provoz a správu mariny zajišťuje společnost YACHT Professional, jejíž prodejna s jachtařským oblečením a vybavením je součástí mariny.

  • operatorka

  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti


Ověření