DOCK RIVER WATCH II, PRAHA 8

DOCK RIVER WATCH II, PRAHA 8,

Voctářova, Hlavní město Praha, Praha 8

od 4.245.200 Kč

Unikátní víceetapový projekt DOCK River Watch přináší veškeré výhody moderního high-tech bydlení. Pro tento nový obytný soubor umístěný na břehu Vltavy poblíž centra Prahy je příznačná nádherná architektura. Ve dvou etapách bylo vystavěno celkem 6 šestipatrových bytových domů se 130 bytovými jednotkami nejvyšší kvality.
Záměrem developera bylo vytvořit takový obytný soubor, ve kterém by se každý cítil maximálně pohodlně. Projekt DOCK se nachází v místě bývalého přístavu. Přístav, který se nachází v blízkosti souboru, podtrhuje autentičnost projektu – ne každý se může dostat na místo určení lodí.

Projekt DOCK získal už několik mezinárodních ocenění díky svému atraktivnímu designu a zodpovědnému přístupu při dodržování moderních stavebních standardů.
V roce 2017 byl Projekt DOCK River Watch II oceněn v prestižní soutěži HOF Awards 2017 v kategorii Best of the Best Residential Development & Developer.
V roce 2016 byl Projekt DOCK River Watch II oceněn Cenou architektů v soutěži Realitní projekt roku.

Projekt DOCK jako jediný nabízí ta nejmodernější designová řešení a nové technologie: objemné prosklené prostory, francouzská okna, stylový nábytek, stropy se speciálním podsvícením, vysoce kvalitní dekorační materiály. V tomto unikátním stylu se najde každý budoucí vlastník, byť prix d'une boite de cialis en pharmacie sebenáročnější. Všechny typy bytů mají vlastní balkon, terasu nebo zahradu s malebným výhledem na vodní hladinu nebo do zeleně.

Mezi základní služby patří také nonstop ostraha a bezdrátový internet v celém přístavu. Samozřejmostí je protipovodňová ochrana před stoletou vodou.

Výnos projektu roste každým rokem, ruku v ruce s realizací nových etap rezidenčního souboru. DOCK je skvělá volba pro klidné bydlení a investici v bezprostřední blízkosti centra města.

K dispozici jsou na prodej ednotky 1 + kk až 5 + kk

  • operatorka

  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti


Ověření