predsin Bpredsin Aobývvací pokoj Dobývvací pokoj Bobývvací pokoj a kuchynložnice C2ložnice C1koupelna 1balkonpokoj a kuchyn 2

2 +kk, 67 m2, balkon, Praha 8, Libeň, Byt

Na Žertvách, Hlavní město Praha, Praha 8

7 290 000 Kč

Nabízíme na prodej prostorný byt 2 + kk + balkon v projektu Bytový dům Na Palmovce v ulici na Žertvách.
Rozloha bytu je cca 67,38 m2, byt je situován ve 2. nadzemní podlaží. Za vstupními dveřmi se nachází předsíň s velkou vestavěnou skříní, z předsíně se vstupuje doprava do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, rovně do koupelny, vedle samostatné toalety a vlevo do ložnice se vstupem na balkon. V koupelně je vana, přípojka na pračku a umyvadlo. Topení a teplá voda je řešena dálkovým rozvodem. Součástí bytu je kuchyňská linka se spotřebiči a je možné ponechat i částečné vybavení nábytkem.

Předpis záloh na společné služby (včetně vytápění, teplé a studené vody a provozních poplatků) činí cca 2.423,-Kč, fond oprav činí 1048 Kč,, k tomu se hradí zálohy za elektřinu dle individuální spotřeby.
Parkovací kryté garážové stání za poplatek. Byt je vhodný i jako investice na dlouhodobý pronájem.

Dům se nachází v blízkosti stanice metra Palmovka. Metro a tram jsou 1.minutu pěšky. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Nemovitost není zatížena zástavou ani jiným věcným právem. Koupi nemovitosti je možné financovat hypotečním úvěrem.

Pro více informací či sjednání prohlídky nás kontaktujte kdykoliv telefonicky, emailem či pomocí sms zprávy.

  • operatorka

  • +420725308995

Dotaz k nemovitosti

 

Ověření