obyvaci pokoj1ložnicekoupelna7651

2 +kk, 77 m2, Praha 8, Rezidence Primátorská, Byt

Primátorská, Hlavní město Praha, Praha 8

5 918 000 Kč

Na prodej byt 2 + kk + terasa , Rezidence Primátorská, Praha 8.

Byt 46,8m2 + Terasa 30,7m2
6.nadzemní podlaží

Moderní bytový dům Primátorská se nachází přímo u parku Pod Korábem v lokalitě Prahy 8.

Rezidence nabízí výhled do sousedícího parku Pod Korábem, který je ideálním místem pro trávení volných chvil a relaxaci při volnočasových aktivitách. Parkem zároveň vede ekologická naučná stezka Košinka. V širším okolí se nachází Thomayerovy sady, přírodní památka Bílá skála, cyklostezky vedoucí kolem Vltavy a mnohé další.

V projektu Bytový dům Primátorská je kladen důraz na funkčnost a estetiku bytových jednotek. Komfort bydlení dotvářejí velká okna až k podlaze, čímž je zajištěno maximální osvětlení vašeho bytu.
Byty jsou nabízeny v nejvyšším standardu s použitím vyhřívaných dubových podlah a velkorysých francouzských oken. Koncept architektů z ateliéru Masák&Partner přináší mimořádný projekt snoubící kvalitní materiály s respektem k tradici a moderním trendům. Primární důraz je kladen na soukromí všech budoucích obyvatel.
Zároveň je projekt koncipován jako energeticky úsporná budova (energetický štítek B), díky čemuž budou provozní náklady spojené s bydlením v projektu velmi nízké.
Součástí stanadardu jsou například italské dvouvrstvé dřevěné podlahy Wohaparkett dub, dřevěná okna (eurookna) dvojsklo, bezrámové sprchové kouty Huppe, podlahové vytápění.

V ceně bytu je zahrnute kryté parkovací garážové stání a sklepní kóje.

  • operatorka

  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti

 

Ověření