koupelna Bkoupelna Aložnicekuchynska linkakuchyn část 2výhled parkpokoj Apokoj 1Apokoj 1balkon A

2 + 1, 65 m2, Praha 10, Hostivař, Byt

U dvojdomů, Hlavní město Praha, Praha 10

4 800 000 Kč

Nabízíme na prodej byt 2+1+ balkon v lokalitě Prahy 10, Hostivaře. Byt je situován ve třetím nadzemním podlaží s výtahem. Byt je možné ponechat vybavený nábytkem či vystěhovat. Dům je kompletně revitalizován, včetně zateplení domu, dále nové jsou stoupačky i rozvody elektřiny, osazeny byly nové domácí videotelefony. Dům disponuje dvěma výtahy a kamerovým systémem se záznamem. K dispozici je kočárkárna a společná místnost SVJ. Rozměry bytu 57m2 + 7m2 balkon + 1m2 sklepní kóje.

Vstupní dveře do bytu vedou do předsíně (5m2), z niž se vchází do většiny místností bytu. Obývací pokoj (16,5m2) je propojen s kuchyní (13,4m2) vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči (lednice, kombinovaný sporák). Z obývacího pokoje a kuchyně je vstup na balkon (7m2) s výhledem do klidného zatravněného prostoru mezi domy. Orientace oken a balkonu obývacího pokoje a kuchyně je na jih. Z předsíně se vchází i do kuchyně a prostorné šatny (2,8m2). Součástí kuchyně je slunná jídelna, z níž se vchází do útulné ložnice (10,7m2) a koupelny (8,6m2). Orientace ložnice je na západ. Koupelna je vybavená rohovou vanou, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku. Vytápění a ohřev vody je ústřední dálkové. Do bytu je zaveden plyn.

Předpis záloh na služby činí 3360, -Kč, z toho dlouhodobá záloha (fond oprav) činí 1.670Kč. K procházkám i sportování láká rozlehlý přírodní park Hostivař v docházkové vzdálenosti od domu. V okolí bytu se nachází téměř veškerá občanská vybavenost, základní i mateřská škola, obchody, restaurace, zdravotnická zařízení, sportoviště i dětské hřiště. Hostivařská přehrada nabízí koupání i odpočinek u vody. Parkování je možné přímo před domem bez parkovací karty. Nemovitost není zatížena zástavou ani jiným věcným právem. koupi nemovitosti je možné financovat hypotečním úvěrem.

  • operatorka

  • +420725308995

Dotaz k nemovitosti

 

Ověření