chodba dum Dchodba dum Cchodba + schránkyVANA 2koupelna Ekoupelna C1chodba Cchodba Abalkon Cbalkon A1pokoj x1pokoj N2pokoj E3pokoj A1pokoj a kuchyn 1pokoj S1

1 +kk, 40 m2, Vinohrady, Praha 10, Byt

Korunní, Hlavní město Praha, Praha 2

14 500 Kč + 2500 Kč poplatky

Nabízíme k pronájmu byt 1 + kk + balkon v lokalitě Prahy 2 na Vinohradech. Byt je situován ve třetím nadzemním podlaží cihlového činžovního domu s výtahem. Interiér se člení na vstupní předsíň, pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s toaletou a balkon. Součástí vybavení je kuchyňská linka včetně digestoře, trouby, lednice s mrazákem. Nábytek je také součástí pronájmu. Samozřejmostí je internet a TV přípojka K dispozici je prostorná sklepní kóje. Za příplatek možno pronajmou kryté parkovací garážové stání.

V areálu Korunního Dvoru se nachází např. kavárna s restaurací, supermarket Billa, zubaři, advokáti nebo fitness. Součástí areálu je taktéž vnitroblok s relaxační zónou, ve které se nachází fontány a zeleň.

Blízké okolí centra Korunní dvůr nabízí svým nájemcům veškerou občanskou vybavenost zahrnující například poštu, banky a bankomaty, notáře, finanční úřad, restaurace a kavárny, hotely a penziony, obchody, kina, kluby, fitness, lékárnu a další.


  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti

 

Ověření