pokojepokoj a kuchynložnice 2kuch linka Ckuch linka Akoupelna Bkoupelna Achodba

2 +kk, 58 m2, Vinohrady, Byt

Korunní, Hlavní město Praha, Praha 10

16 500 Kč

Nabízíme k pronájmu byt 2 + kk v lokalitě Prahy 2 na Vinohradech. Byt je situován ve třetím nadzemním podlaží novostavby s výtahem. Interiér se člení na vstupní předsíň, pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou, ložnici. Součástí vybavení je kuchyňská linka včetně digestoře, trouby, myčky nádobí, lednice s mrazákem. Nábytek je také možno ponechat jako součást pronájmu, případně přesunout do sklepa.. Samozřejmostí je internet a TV přípojka K dispozici je prostorná sklepní kóje. Za příplatek možno pronajmout kryté parkovací garážové stání.

V areálu Korunního Dvoru se nachází např. kavárna s restaurací, supermarket Billa, fitness. Součástí areálu je taktéž vnitroblok s relaxační zónou, ve které se nachází fontány a zeleň.

Blízké okolí centra Korunní dvůr nabízí svým nájemcům veškerou občanskou vybavenost zahrnující například poštu, banky a bankomaty, notáře, finanční úřad, restaurace a kavárny, hotely a penziony, obchody, kina, kluby, fitness, lékárnu a další.

Stanice metra „A” Flora a Jiřího z Poděbrad jsou vzdálené 5 minut pěšky. Pro pohodlnější přesun na metro můžete využít tramvaje.

50 metrů od hlavního vchodu do areálu z Korunní ulice se nachází zastávka tramvají č. 10 a 16, od které je to dvě stanice na metro Flora. Opačným směrem jezdí tramvaje na stanice Náměstí Míru, I. P. Pavlova a dále do centra. Další tramvajová linka č. 11 je na Vinohradské třídě v pěší vzdálenosti 5 minut.

  • operatorka

  • +420725308995

Dotaz k nemovitosti

 

Ověření