foto_31foto_30foto_22foto_18foto_17foto_8foto_4foto_2foto_19

2 +kk, 59 m2, Krkonoše, kraj Liberecký, Byt

Vítkovice v Krkonoších, Liberecký Kraj

3 350 000 Kč

Nabízíme na prodej nové apartmá 2 + kk v novostavbě budovy v obci Vítkovice v Krkonoších v Libereckém kraji.

Obec se nachází 10 km od Špindlerova Mlýna (v nadmořské výšce 683 m. n. m) a je v zimní sezóně vyhledávanou rekreační oblastí s řadou lyžařských areálů. Místní Skiareál Aldrov leží v nadmořské výšce 733m.n.m. a nabízí červenou a modrou sjezdovou trať. Aldrov je také domovským areálem Šárky Záhrobské, mistryně světa ve slalomu a olympijské medailistky z roku 2010 ve Vancouveru. Skiareál Vurmovka je vhodný především pro rodiny s malými dětmi a lyžařský areál Janova Hora v nadmořské výšce 750 m.n.m nabízí 3 vleky a 4 sjezdové tratě, dětský vlek, snowtubing či snowpark. Všechny 3 areály jsou propojeny jedním odbavovacím systémem. V blízkosti se nacházejí i upravované běžecké tratě a okruhy.

Apartmá v osobním vlastnictví o rozměrech 58,8m2 je situováno ve třetím nadzemním podlaží nové budovy zkolaudované v roce 2018. V objektu je 10 jednotek, součástí domu je také místnost pro ukládání lyží a vybavení.
Parkovací místa jsou přímo u budovy, další veřejné parkoviště je 50 od objektu.
Součástí vybavení apartmá je kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, vestavenou troubou a spotřebiči. Koupelna se sprchovým koutem.
Apartmá nabízíme včetně kompletního vybavení a je ihned k využití na bydlení či k pronájmu.

Z blízkého okolí Vítkovic je dostupných mnoho turistických cílů a zážitků pro milovníky krásné přírody.
Pančavský vodopád, Zlaté návrší, Labská bouda, Labský důl, Pramen Labe, Sněžné jámy, Vysoké kolo, Harrachovy kameny, Hora Medvědín a mnoho dalších.
Vlastnictví bytu v Krkonoších je tak výhodnou investicí nejen v zimní sezóně, ale po celý rok. Doporučujeme také osobní prohlídku. Rádi Vás přivítáme.

  • operatorka

  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti

 

Ověření