untitled987654321

Zámecké Zahrady,

Vysoký Újezd, Středočeský kraj

PDF soubour

Celý projekt Zámeckých Zahrad byl pojat jako vznik nové, moderní, rezidenční čtvrti se zachováním původního charakteru středočeské obce Vysoký Újezd. Na výstavbě nové čtvrti se mimo jiné podílela přední česká architektka a designérka Barbora Škorpilová ze studia Mimolimit. Plánovaná je rekonstrukce místního zámečku, jehož součástí je také park. Modernizace obce je plánovaná tak, aby mohlo být vytvořeno přirozené centrum obce s rozšířenou občanskou vybaveností.
Ze zámečku vznikne hotel s wellness a fitness komplexem ve stylu „luxury class“– místo klidného odpočinku, nedaleko Prahy. Příjemné chvíle můžete strávit také v místní restauraci.

POZEMKY VYSOKÝ ÚJEZD – připraveno pro stavbu 
Pozemky na prodej jsou kompletně zasíťovány inženýrskými sítěmi – k pozemkům jsou přivedeny přípojky elektřiny, vody, plynu a kanalizace. V jednotlivých rezidenčních čtvrtích jsou zbudovány komunikace včetně chodníků a veřejného osvětlení, přičemž každá ulice je oddělena od pozemků travnatou plochou, na kterou navazuje chodník, za ním plot a teprve poté stavební pozemek, a to tak, aby byl zachován základní koncept projektu – moderní obec Vysoký Újezd plná zeleně a prostoru.

ORIGINÁLNÍ VILY
Pomocí dobře volených průhledů a volbou přírodních materiálů jako je kámen a dřevo, jsme maximálně propojili okolní přírodu s interiérem domu. Čisté linie a přírodními materiály dávají vzniknout jedinečným typům domů.

MODERNÍ ŘADOVÉ DOMY
Součástí nové čtvrti je 36 řadových domů s vlastní zahradou umístěných podél klidných a širokých ulic.

KOMFORTNÍ BYTY
Pokud se nechcete starat o vlastní dům, stačí si vybrat jeden z téměř tří desítek bytů umístěných ve dvou nízkých bytových domech v centru obce, v sousedství zámeckého parku. Bydlení bez starostí, s komfortem městské čtvrti v harmonickém prostředí může sloužit i jako zázemí pro vášnivé golfisty.
Nadčasová rezidence Zámecké zahrady je jedinečná svou ideální polohou, spojující venkovské bydlení obklopené křivoklátskými a brdskými lesy se skvělou dopravní dostupnost do Prahy. Přibližně 10 minut ze Zličína s využitím dálnice D5 (sjezd Rudná).
Zámecké zahrady leží v těsném sousedství novorenesančního zámku, který se brzy promění v moderní wellness hotel plný klidu a odpočinku, ale také vedle prestižního golfového hřiště Albatross. Na golf to tak máte pár kroků pěšky, případně můžete dojet vlastní buginou až přímo na hřiště.

Golf
Golfové hřiště číslo jedna v České republice a dějiště turnaje Czech Masters v rámci European Tour.
Moderní golfový klub Albatross Golf Resort poskytne obyvatelům Vysokého Újezdu další příjemné místo ke sportu a odpočinku. Golfový areál nabízí vyžití pro hráče všech kategorií v prostředí mírně svažitého kopce. Součástí golfového hřiště je restaurace, bar a komfortně vybavená klubovna.

  • operatorka

  • +420 725 308 995

Dotaz k nemovitosti


Ověření